درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

 انجام پایان نامه مدیریت

شرکت کاسپین

گروه پژوهشی کاسپین در سال 1388 فعالیت خود را در حوزه های پژوهش و مطالعات بازار آغاز کرده است. این شرکت در سال 1392 به عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران درآمده است.

تخصص اصلی شرکت در حوزه مشاوره مدیریت و تحقیقات بازار و همچنین فعالیت در حوزه های آموزشی و پژوهشی دانشگاهی و مشاوره پایان نامه و انجام تحلیل آماری می باشد.

در زمینه پژوهشی در دانشگاه ها انجام و مشاوره و آموزش پایان نامه های حوزه مدیریت و حسابداری در کلیه گرایش ها ماموریت اصلی این شرکت می باشد.

تمامی کادر پژوهشی این شرکت دارای تخصص دانشگاهی مدیریت در رده کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های گروه مدیریت، حسابداری و اقتصاد می باشند.  فعالیت های این شرکت به صورت تخصصی در مشاوره پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت در گرایش های زیر می باشد:

حسابداری- اقتصاد- مدیریت مالی-مدیریت بازاریابی- مدیریت بازرگانی داخلی و خارجی- مدیریت صنعتی- مدیریت فناوری اطلاعات- مدیریت فرهنگی- مدیریت آموزشی- مدیریت استراتژیک- مدیریت رفتار سازمانی- مدیریت منابع انسانی –مدیریت رسانه- مدیریت تکنولوژی- مدیریت دولتی- مدیریت گردشگری- مدیریت کارآفرینی- مدیریت حوزه های نظام- MBA- مدیریت شهری در تمامی گرایش ها 

این شرکت رسالت خود را بر آموزش و توسعه فهم عمیق تر و کاربردی تر دانشجویان محترم از روش تحقیق و روش های اجرای پایان نامه ها می باشد. بنابراین در این شرکت تلاش می شود تا ضمن اجرای مراحل انجام پایان نامه های دانشجویان تلاش شود تا دوره های آموزشی به صورت مستمر برگزار گردد.

دفتر مرکزی:تهران-  پل مدیریت(گیشا)- پلاک 101- طبقه سوم   تلفن: 02188271092 همراه: 09190409667-09120324838

دفتر جنوب: شیراز- خیابان زند- ابتدای 20 متری سینما سعدی- جنب شب چره- ساختمان شیراز نقش- طبقه 3 واحد 3 تلفن: 07132340327

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :